Микола Мірошніченко постане перед судом 1 липня
30.06.2022 20:50

1 липня 2022 року об 11:15 розпочнеться судове засідання Сумського апеляційного суду в кримінальній справі, де скаржником виступає Мірошніченко Микола Васильович, а адвокатом, добре відомий тростянчанам за справами Партали про побиття чорнобильця і Курпіля про дежавну зраду - Павло Собина. Суть справи - арешт майна. 

Наразі не відомо чи буде онлайн трансляція судового засідання. У даній справі прокурором виступає керівник Сумської обласної прокуратури Олексій Тубелець. 

Цікавим є те, що в Єдиному державному реєстрі судових рішень при пошуку справи за номером 591/1654/22 по якій і постане перед судом Мірошніченко база підтягує справу про державну зраду Олександра Курпіля. Переглянувши більш детально дані з Реєстру виявилось, що дійсно це саме та справа депутата Охтирської районної ради від партії "Наш край" Олександра Курпіля якого судять за державну зраду й наразі який вже, майже, другий місяць сидить у СІЗО. Тому, скоріш за все Микола Мірошніченко також проходить по цій справі. 

Микола Мірошніченко є лідером партії "Наш край" на Охтирщині. На презентації партії перед виборами в 2020 році яку проводив нардеп Андрій Деркач, якого СБУ викрила у керуванні агентурної мережі від ГУР рф самі він представляв Мірошніченка обличчям партії на Охтирщині. У підсумку так і сталося Микола Мірошніченко очолив депутатський списки у Охтирську районну раду, Тростянецьку міську раду та балотувався на мера Тростянецької громади. 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...