На Сумщині накладено арешт ще на 130 млн грн активів російських бізнесменів
14.03.2023 18:31

На Сумщині СБУ продовжує роботу щодо розшуку та блокування активів осіб, причетних до держави-агресора. За результатами звернення до судових органів накладено арешт на активи ще 10 комерційних структур, власниками яких є прокремлівські бізнесмени.

Мова йде про підприємства, які спеціалізуються на розробці та виготовленні обладнання для атомної енергетики, нафтовидобування, виробництва комплектуючих для залізничного транспорту, агровиробництва тощо.

З метою унеможливлення виведення капіталу до рф за ініціативи СБУ судовими органами накладено арешти на корпоративні права та майнові активи підприємств на понад 130 млн грн, з яких 44 млн вже передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Нагадаємо, наприкінці лютого 2023 року за матеріалами Служби безпеки суд також арештував майно вартістю 60 млн грн російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України.

Днями арештовані активи прокремлівського бізнесмена вже передані в АРМА.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...