Нідерландський фонд який відновив ФП у Станові реалізує в Тростянецькій громаді ще 4 проекти
31.01.2023 13:12

До нашої громади завітали гості з Нідерландів: керівник благодійного фонду OpenDoorUkraine.NL Роберт Сері зі своїми помічниками.

Нідерландські партнери в ході робочої зустрічі з міським головою Юрієм Бовою, його заступниками та керівниками структурних підрозділів спочатку оглянули вже реалізований проект в селі Станова: капітально відремонтований і повністю оснащений необхідним обладнанням за кошти нідерландців ФП, який під час окупації був розбитий росіянами.

Далі були оглянуті об‘єкти, котрі потребують спонсорської допомоги у відновленні: багатоквартирні будинки по вул. Нескучанській, 9 та Благовіщенській, 53, будівля поліклініки в міській лікарні, краєзнавчий музей в садибі Л. Є. Кеніга та школа в селі Солдатському.

Також міський голова обговорив із візитерами потребу в генераторах для котелень і шкіл громади та меблів і побутового устаткування для місць компактного проживання ВПО.

«Обговорили всі деталі чим можуть допомогти нідерландці і в які терміни. Тож домовилися запускати в розробку чотири проекти вже буквально на наступному тижні, - розповів Юрій Бова, міський голова. - Також наших гостей цікавило, як розвивалася громада до війни і як якісно та ощадливо відновлювалися різні об‘єкти. Тож показали голландцям стаціонарний корпус в лікарні, який вже активно відновлюємо, а також бібліотеки в місті та селах».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...