Понад 100 жителів Тростянецької громади отримали ваучери на відбудову господарських споруд, зруйнованих внаслідок війни
21.03.2023 13:22

Зовсім скоро минатиме рік з часу звільнення Тростянеччини від ворожої окупації, а чимало людей досі не можуть оговтатися від тих страшних подій через злочини, вчинені військовими росії. За підрахунками експертів, загальна сума збитків, завданих нашій громаді, складає 120 мільйонів доларів США.

У багатьох жителів нашої громади, окрім житлових будинків, зруйновано або пошкоджено й господарські споруди. Саме на відбудову господарчих споруд у постараждалих громадах спрямовано ініціативу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

«Програма реалізовується у дев’яти громадах Сумської області. Процес відбору претендентів на отриманні ваучерів був відкритим та прозорим: кожна людина, яка має зруйновані господарські будівлі, мала можливість звернутися до міської чи сільської ради з відповідною заявою», - повідомила Наталія Ключник, заступник виконавчого директора Асоціації.

І ось понад 100 жителів старостинських округів та нашого міста отримали від представників ФАО ваучери номіналом 12 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для відбудови господарських споруд.

Оскільки ваучери людям треба отоварити до 30 квітня 2023 року у визначених будівельних магазинах міст Суми або Білопілля, то в ході заходу постало питання щодо підвозу людей, доставлення будматеріалів.

За пропозицією міського голови Юрія Бови, для громадян, які потребують централізованого підвезення, буде вирішене питання з автобусом та вантажним транспортом. Для тих, хто отримав ваучер, ця послуга буде безоплатною.

«Завдання влади, щоб жодна людина, яка зазнала матеріальних збитків внаслідок окупації, не залишилася наодинці зі своїми проблемами, і ми над цим працюємо щоденно», - наголосив очільник нашої громади.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...