Прокуратура перевірить законність дій Наталії Партали
18.11.2022 09:42

На урядову гарячу лінію відправила лист громадянка Наталія Партала на тему дерусифікації у Тростянці. Цей лист Уряд «спустив» на Тростянецьку міську раду, відповідно, цей документ було зачитано на сесії міськради.

Аналізувати твір Н.Партали неможливо, бо в листі важко знайти, навіть, якийсь логічний посил. Тим не менш привертає увагу інше.

Наталія Партала останні пів року дуже активний користувач фейсбуку й «експерт» саме по темі Тростянця. Партала разом із своїм сином Валерієм адміністратори пабліку «Тростянець без обмежень», де Наталія, не так давно, зайняла місце іншого адміну, депутата від партії «Наш край» Олександра Курпіля, який наразі сидить у СІЗО по справі про державну зраду.

Н.Паратала активна не тільки в публікаціях, а й в коментарях, де не одноразово вказувала, що останні роки проживає в Італії на Сицилії. Тим не менш це не завадило їй звернутись на урядову гарячу лінію з листом та зазначити свою адресу проживання по вулиці Луніна в місті Тростянець.

За нашою інформацією, після 24 лютого 2022 року Наталія Партала не пересікала кордон та не приїздила в Україну. Тим не менш лист на урядову гарячу лінію має фізичний підпис.

Після зачитування листа Н.Партали на сесії, депутати вбачили в цьому документі ознаки підробки та звернулись до Сумської обласної прокуратури з вимогою перевірити оригінальність даного листу та чи не був підроблений підпис на офіційному документі поданому в державний орган.     

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...