ШОК! Обласна влада нахабно забрала 3 вагони гуманітарки у Тростянецької громади
17.06.2022 20:12

Про це повідомив голова Тростянецької громади Юрій Бова під час засідання виконавчого комітету: "Останнім часом Тростянецька громада основну продуктову гуманітарну допомогу отримує від міжнародного фонду World Central Kitchen. На минулому тижні у п'ятницю до нас прийшли три вагони допомоги від цього фону, яку ми повинні були розвантажити, завезти по об'єктам, зрозуміти, що там є та в середу видавити усім жителям міста Тростянець, а в п'ятницю усім жителям сіл Тростянецької громади.

На жаль, по незрозумілим до кінця причинам, через якісь певні втручання, певних посадових осіб із області ці вагани поїхали із станції Тростянець-Смородине на станцію Конотоп.

Після цього ми повідомили фонд про те, що ці вагони які відправлені на Тростянець поїхали в інше місто, а також направили лист на Сумську обласну адміністрацію стурбований лист, у тому числі із запитанням, де ж ці вагони із 60 тоннами продукції?

Сьогодні на нараді в області я задав питання - на якій підставі було забрано в громаді ці вагони з допомогою? Обласні чиновники відповіли, що проаналізували яку допомогу отримала за цей час Тростянецька громада, а це майже 900 тонн, тоді як Сумська обласна адміністрація залучала 600 тонн.

‍В обласних кабінетах вирішили, що вже достатньо Тростянець отримав і було прийнято рішення направити вагони в інше місце".

Важливо розуміти, що є пряма домовленість між Тростянецькою міською радою та міжнародним фондом "World Central Kitchen" про гуманітарну допомогу громаді. У цій ситуації обласна адміністрація немає жодного відношення до неї, але через те, що вона доставлена була залізничним транспортом, на який може впливати область, було вирішено перемістити ці вагони в інше місце.

Міський голова повідомив фонд про неприємну ситуацію яка склалася й, що цього тижня видача допомоги усім жителям громади призупинена. Представники фонду зазначили, що не залишать тростянчан у біді й надалі будуть передавати вантажі автомобільним транспортом. Щоправда об'єм такої допомоги з логічних причин може зменшитись.

Також міський голова повідомив, що на обласній нараді задав питання коли до Тростянецької громади доїде обіцяна "президентська гуманітарка". Обласні чиновники повідомили, що на Сумщину приїхала не вся кількість запланованої допомоги тому вирішили спочатку роздати тим районам які найбільше постраждали від росіян, в тому числі й Охтирському району. На питання чому не вистачило на Тростянецьку громаду відповіді ніхто так і не дав.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...