Сотні тростянчан провели в останню путь полеглого Героя Анатолія Носока
26.03.2023 15:09

Тростянецька громада понесла ще одну непоправну втрату: на війні, розв'язаній російським агресором проти України, загинув тростянчанин Носок Анатолій Олександрович.

У Тростянці, на кладовищі по вул. Луніна, відбулась церемонія прощання та поховання нашого Героя з усіма військовими почестями. Сотні тростянчан зустрічали траурну ходу «живим коридором» - стоячи на колінах.

Усе життя загиблого Героя було пов’язане із рідним Тростянцем. Тут він народився і виріс, закінчив міську школу № 4. Після закінчення школи отримав диплом машиніста й повернувся і рідне місто. Працював у Локомотивному депо «Смородине» машиністом тепловозу. Був люблячим батьком і чоловіком. Без тата залишилися двоє діток: 12-річна донечка Діана та 6-річний син Єгор.

З 21 квітня 2022 року Носок Анатолій Олександрович ніс службу в Збройних Силах України, в гарячих точках Донеччини. Ворожа куля обірвала його життя 18 березня 2023 року. Від отриманих травм солдат загинув.

Чину поховання Героя передувала прощальна церемонія за участю бойових побратимів, рідних і близьких людей.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник.

Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя. Доземно вклоняємося родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати. Пам'ять про подвиг Героя завжди житиме в наших серцях. Не забудемо та не пробачимо жодному із цих нелюдів-рашистів.

Герої не вмирають! Героям слава!

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...