Стало відому кому саме із Тростянця вручили підозру про державну зраду
11.05.2022 19:47


Фото з профілю Олександра Курпіля у фейсбук

9 травня 2022 року керівник Сумської обласної прокуратури здійснив повідомлення про підозру депутату Охтирської районної ради
ХІІІ скликання від політичної партії «Наш Край» в державній зраді та розповсюдженні матеріалів із закликами до зміни меж території України (ч. 2 ст. 111 та ч. 2 ст. 110 КК України).

За даними слідства, під час окупації Тростянецької громади, маючи проросійську позицію, депутат почав співпрацювати з військовослужбовцями збройних сил російської федерації. Зокрема, забезпечував їх продуктами харчування, надавав воєнізованим формуванням країни-агресора інформацію про оптимальні шляхи пересування територією, супроводжуючи їх як на власному автотранспорті, так і на їх військовій техніці. Більш того, депутат, спекулюючи на необхідних життєвих потребах під час окупації, закликав місцеве населення Тростянецької громади до так званих «перемовин» з військовослужбовцями країни-агресора.

Разом з тим, депутат у соцмережах поширював матеріали, які відповідно до висновків спеціалістів, є закликами до зміни меж території України.

На даний час підозрюваного затримано в поряду ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За інформацією із наших джерел у правоохоронних органах цим тростянчанином виявився Курпіль Олександр Олександрович 1987 р.н., який з перших днів війни вів активну інформаційну політику в місцевому пабліку в фейсбук «Тростянець без обмежень», адміністратором якого був до моменту визволення міста. Тепер не дивно як депутат, абсолютно, без проблем пересувався містом коли в ньому було близько тисячі окупантів, знімав прямі ефіри та разом із російськими військовими на їх техніці возив містом борошно.

 

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...