Тростянецька громада отримала 9 генераторів із Нідерландів
31.01.2023 17:53

До Тростянецької громади надійшла надважлива для сталого проходження зимового періоду в умовах воєнного стану благодійна допомога від наших голландських друзів – 9 генераторів!

Благодійники Ян ван Хаперт із сином Тун ван Хаперт з Нідерландів, представники Rotary Club Son en Breugel, разом з тимчасовим головою Вінсентом Вібо та Куртом Акемоном, почувши про проблеми з енергозабезпеченням Тростянецької громади від наших жительок Анни та Олени, які наразі виїхали з України та проживають з дітьми у Нідерландах, вирішили організувати допомогу для Тростянецької громади.

Благодійники започаткували проєкт Geef Gul Generators, у якому організували збір коштів для закупівлі генераторів, щоби допомогти Тростянецькій громаді пережити тяжкі часи. Протягом всього пару тижнів вони зібрали необхідні кошти та закупили для потреб нашої громади дев'ять якісних генераторів потужністю від 3,8 до 7,9 кВт.

Керівник Сумської філії благодійної організації «Благодійний фонд Людина Ольга» Володимир Галкін, з якою міська влада успішно співпрацює уже протягом тривалого часу, зголосився доправити вантаж з далеких Нідерландів до нашої громади.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...