Тростянецька громада отримала від швейцарців позашляховик
12.03.2023 20:05

Життєдіяльність нашої громади відновлюється день за днем завдяки активним діям Тростянецької міської ради щодо співпраці з вітчизняними та іноземними партнерами, благодійними фондами та організаціями.

До Тростянця завітали гості з Києва, які привезли для потреб Тростянецької громади придбаний коштом швейцарських благодійників позашляховик Chevrolet Blazer, обладнаний причепом.

Автомобіль громаді надано на кошти Асоціації Швейцарія-Україна Берн, зібрані в результаті пожертв громадян та представників малого бізнесу Швейцарії. Асоціація створена українськими біженцями та швейцарцями українського походження для надання гуманітарної допомоги та допомоги у відбудові громадянам України, які особливо сильно постраждали від війни. Метою асоціації є також налагодження соціального, економічного та культурного обміну між Швейцарією та Україною.

«Ми почули, що Тростянецька громада сильно постраждала через окупацію у перший місяць повномасштабного вторгнення російських військових, - розповів Віктор Косарчук, заступник голови спілки ветеранів АТО-ООС України, - тож після перемовин з міським головою Юрієм Бовою звернулися до благодійного фонду «Древляни», який своєю чергою, віднайшов швейцарських донорів, що і придбали автомобіль Chevrolet Blazer. Це позашляховик, обладнаний газовою установкою, та укомплектований причепом вантажепід’ємністю 2 тони».

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...