Тростянецька громада попрощалась із Героєм Василем Косовським
22.03.2023 17:49

Сьогодні у селі Буймер, що належить до Тростянецької міської громади, відбулося прощання з Героєм, який віддав своє молоде життя, захищаючи нашу землю від ворожої російської навали – Косовським Василем Сергійовичем. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Йому назавжди залишиться 22 роки…

Жителі Буймера, Станової, Тростянця створили живий коридор, щоб провести в останню путь воїна, який захищав усіх нас від російських загарбників, котрі посягнули на нашу рідну українську землю. Траурний кортеж попрямував до села Хухра Чернеччинської громади, у якому народився і виріс Василь Сергійович. Там і поховають Героя, на цвинтарі, де спочивають з миром його рідні та близькі.

У Тростянецькій громаді, в селі Буймер, багатодітна родина, в якій народився і виріс Василь, проживає не так давно — з 2017 року. Раніше Василь зі своїми батьками, братами й сестрами проживав у селі Хухра Чернеччинської громади. Василь закінчив Охтирський професійний ліцей, де здобув професію тракториста-машиніста. Після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України він був призваний на військову службу.

До останнього подиху Василь був вірним присязі, в запеклих боях відстоював Україну, а 16 березня під час одного з таких боїв під Бахмутом загинув від ворожої кулі. Жорстока війна позбавила життя солдата ЗСУ, одного з кращих представників української молоді. Василь був щирим і принциповим, понад усе любив свій рідний край, українську землю, свою родину. Так багато життєвих планів було в нього попереду і всі їх одним розчерком перекреслила страшна війна….

Косовський Василь Сергійович віддав найдорожче – власне життя – за наше мирне, щасливе, вільне майбутнє. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Перемога України у війні стане найкращим ушануванням пам'яті усіх загиблих воїнів. Свято віримо, що загибель наших військових – недаремна, Україна переможе.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо. Низько схиляємо голови у скорботі. Нехай світлий спомин про Косовського Василя Сергійовича назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто його знав, любив та шанував!

Вічна пам’ять і слава українському Герою!

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...