Тростянецькі діти знайомлять французів з Україною, з культурою і традиціями нашого народу
06.02.2023 19:03

Вже другий тиждень тростянецькі діти насолоджуватимуться відпочинком у Франції. У французькому місті Женнвільє наші школярі перебуватимуть до 17 лютого 2023 року. Французькі партнери нашої громади підготували для них безліч цікавих екскурсій та подорожей на щодень.

Усі витрати поїздки – перевезення, проживання, харчування, – взяла на себе французька сторона. Наші діти проживають у комфортабельному старовинному замку Chateau de Menilles, Rue Roderer, Франція.

Приємно, що тростянецькі школярі під час екскурсій розповідають французам про Україну, рідне місто, українські традиції. Під час зустрічі в меріє керівництво міста Женнвільє з неабияким хвилюванням переглянув ролик про окупацію Тростянця.

Наші французькі партнери відчули гостинність, щирість української нації, її самобутність та унікальність. Щирі емоції переповнювали українських та французьких дітей під час змагань. І навіть мовний бар'єр не став на заваді дружбі!

Варто додати, відділом освіти Тростянецької міської ради для цієї закордонної поїздки були відібрані діти, які найбільше постраждали під час бойових дій: ті, у кого зруйноване чи пошкоджене майно, у кого загинули під час окупації близькі родичі, діти військовослужбовців ЗСУ. Проте, як повідомили у відділі освіти міської ради, це не остання закордонна поїздка дітей з Тростянецької громади.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...