"Тростянецьким гарбузам" бути й у 2022 році
02.07.2022 18:05

У 2021 році "гарбузовий експеремент" Тростянецької громади прогримів на всю Україну. Це й не дивно, адже ми звикли до того, що громади здають у оренду або продають свої землі. У Тростянці вирішили спробувати силами комунального підприємтсва засіяти та обробити поле 96га. Вибір бав саме на гарбузи й результат не змусив себе довго чекати - 3 мільйони доходу із 96га земілі замість 80 тисяч які платились раніше.

Повномасштабне вторгнення росії, нелюдські та жорстокі дії окупантів по відношенню до цивільного населення, викрадення та вивезення продукції. Все це має великий вплив на глобальну продовольчу кризу, оскільки саме Україна є одним з основних гравців у сільському господарстві та виробництві продуктів харчування.

Чудово розуміючи це Тростянецька громада робить все можливе для того, щоб забезпечити своїх жителів продуктами харчування та засобами забезпечення продовольством своїх родин. Окрім надання продуктів харчування, колектив міської ради разом з партнерами організували роздачу 30 т посадкової картоплі, насіння овочів.

Окремим напрямком громади є обробіток комунальних земель власним КП ТМР Агенція місцевого розвитку. Як і більшість сільськогосподарських виробників, Агенція зіштовхнулася з багатьма проблемами: заміновані та необстежені поля, відсутність дизпалива, стислі строки. Та не дивлячись на все це все, вдалося провести посівну компанію. Агенція збільшила посівну площу земель під голонасінний гарбуз і довели її до 151 га, адже успішність вирощування даної культури була доведена на практиці в минулому році.

Відео: https://bit.ly/3OHxZdC

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...