
Завдяки співпраці Тростянецької міської ради з громадською організацією «Каміно» на вулиці Докучаєва завершено повну заміну аварійної водонапірної башти Рожновського. Попередня конструкція перебувала у критичному стані та загрожувала перебоями з водопостачанням для жителів мікрорайону Гай.
Окрім нової башти, благодійники профінансували встановлення сонячної електростанції потужністю 15 кВт з акумуляторами та інвертором. Навесні та влітку сонячна станція повністю забезпечуватиме водозабір електроенергією. У зимовий період та під час відключень система працюватиме від акумуляторів або генератора, що гарантує стабільне водопостачання за будь-яких умов.