
Працівники СК «Академія спорту», Тростянецької філії Ліцею №1 та Палацу дітей та юнацтва спільно очищали озеро у міському парку від водоростей та сміття. За допомогою спеціальних граблів учасники витягували зайву рослинність на берег, паралельно прибираючи прибережну зону.
Завдяки спільним зусиллям озеро стане гарним місцем для відпочинку жителів та гостей громади. Закликаємо всіх відвідувачів парку берегти чистоту та підтримувати порядок у цій улюбленій зоні відпочинку.