На початку 2018 року Тростянецька центральна районна лікарня перейшла на баланс із Тростянецької Райдержадміністрації до новоствореної Тростянецької ОТГ. Відтоді в лікарні почалися кардинальні зміни, адже, щоб Тростянець змогло зберегти лікарню вона має відповідати усім вимогам Національної служби здоров'я.
У минулому році було капітально відремонтовано терапевтичне відділення, закуплено нове сучасне обладнання (плазмовий аналізатор крові, мікроскопи, центрифуга), відремонтований рентген кабінет і встановлений туди італійський ренген апарат, по всій лікарні проведений якісний інтернет та встановлено безкоштовний wi-fi, придбані комп'ютери в кабінети лікарям і тд.
У 2019 році зміни в лікарні набрали ще більших обертів. Ще в січні розпочалися ремонтні роботи у акушерського-гінекологічному та пологовому відділеннях. Наразі ці роботи виходять на фінішну пряму й на липень заплановане відкриття акушерсько-гінекологічного відділення, а на вересень полового.