Завдяки підтримці чеської організації «Людина в біді» відновлюється дах школи №3
03.02.2023 15:23

Чеський благодійний фонд «Людина в біді», який уже протягом тривалого часу співпрацює з Тростянецькою громадою, продовжує допомогу освітнім закладам громади, які постраждали під час окупації та бойових дій.

Цього разу коштом БФ «Людина в біді» розпочато ремонтні роботи по заміні покрівельного покриття на приміщенні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3, яке було значно пошкоджене під час бойових дій у березні минулого року.

Ремонтні роботи наразі тривають повним ходом. Станом на сьогодні працівниками підрядної організації уже демонтовано пошкоджене покриття, установлено дерев’яний каркас, покрито вологовідштовхуючим слоєм, та проводяться роботи по вкладанню нової металочерепиці, яка слугуватиме довгий час та виглядає дуже сучасно і ошатно.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...