Про «Тростянецьке диво» говоритимуть сьогодні у Києві
08.06.2021 09:11

У чому секрети впровадження інновацій в Тростянецькій громаді, де черпати натхнення і як залучати жителів громади до процесу розвитку - про це міський голова Юрій Бова розповість на події «Чому деяким громадам вдалося», яка відбудеться сьогодні, 8 червня, о 19:00.

Окрім очільника Тростянецької ОТГ Юрія Бови спікерами події будуть: Роман Лозинський - народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань місцевого самоврядування; Галина Васильченко - народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики; Володимир Шматько - голова Чортківської територіальної громади, у минулому Білівський сільський голова та мер Чорткова; Олег Серняк - голова Пустомитівської територіальної громади, у минулому мер Пустомит.

На події 8 червня говоритимуть з очільниками громад, яким вдалося підвищити інвестиційну привабливість, розвинути підприємництво, збільшити надходження до місцевих бюджетів та оптимізувати видатки, розбудувати інфраструктуру та покращити громадську участь мешканців у житті громади - завдяки вдалому та стратегічному управлінню часом та ресурсами. Вони не проігнорували свої проблеми і використали найкращі рішення для розвитку громади.

Також на зустрічі будуть присутні народні депутати, які розкажуть про інсайти і можливості децентралізації та практичні поради щодо підвищення фінансової спроможності громад.

Фейсбук-подія - тут. Онлайн-трансляція - на Facebook-сторінці Громада.UA.

Популярні новини

Коментарі

Завантаження...